Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 05:19:27 -6h
Tokio (Japonia) 19:19:27 +8h
Sydney (Australia) 20:19:27 +9h
Londyn (Anglia) 10:19:27 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

NBP
Kursy walut z dnia 22-01-19
Tabela nr 015/A/NBP/2019
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański3.7727-0.0024-0.064
1 EUReuro4.2862-0.0066-0.154
1 AUDdolar australijski2.688-0.0131-0.485
1 CZKkorona czeska0.1674-0.0003-0.179
1 DKKkorona duńska0.574-0.001-0.174
1 EEKkorona estońska00
1 HKDdolar hongkoński0.4809-0.0003-0.062
100 JPYjen japoński3.44660.00450.131
1 CADdolar kanadyjski2.8304-0.0105-0.370
1 LTLlit litewski00
1 LVLłat łotewski00
1 NOKkorona norweska0.4392-0.0015-0.340
1 ZARrand płdafrykański0.2708-0.0012-0.441
1 RUBrubel rosyjski0.0567-0.0002-0.351
1 CHFfrank szwajcarski3.7839-0.0005-0.013
1 SEKkorona szwedzka0.4179-0.0006-0.143
1 UAHhrywna ukraińska0.13550.00040.296
100 HUFforint węgierski1.3478-0.0013-0.096
1 GBPfunt szterling4.87180.02610.539
1 XDRSDR (MFW)5.2373-0.008-0.153
1 BGNlew bułgarski2.1915-0.0034-0.155
1 RONlej rumuński0.9096-0.0025-0.274
1 PHPpeso filipińskie0.0713-0.0002-0.280
1 THBbat (Tajlandia)0.1186-0.0002-0.168
1 NZDdolar nowozelandzki2.5312-0.0079-0.311
1 SGDdolar singapurski2.7717-0.0038-0.137
100 ISKkorona islandzka3.11950.00430.138
1 HRKkuna chorwacka0.5771-0.0009-0.156
1 TRYlira turecka0.7053-0.002-0.283
1 MXNpeso meksykańskie0.1961-0.0009-0.457
1 BRLreal brazylijski1.0047-0.0015-0.149
1 MYRringgit malezyjski0.9129-0.005-0.545
10000 IDRrupia (Indonezja)2.6541-0.0002-0.008
100 KRWwon (Korea Płd.)0.3329-0.0007-0.210
1 CNYyuan renminbi (Chiny)0.5543-0.0013-0.234
1 ILS1.02170.00020.020
100 INR5.2831-0.0163-0.308
100 CLP0.5612-0.0013-0.231

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę