Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 12:26:48 -6h
Tokio (Japonia) 02:26:48 +8h
Sydney (Australia) 03:26:48 +9h
Londyn (Anglia) 17:26:48 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

NBP
Kursy walut z dnia 20-11-18
Tabela nr 225/A/NBP/2018
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański3.790.0060.159
1 EUReuro4.33140.00720.167
1 AUDdolar australijski2.7516-0.0154-0.557
1 CZKkorona czeska0.166300.000
1 DKKkorona duńska0.58040.00090.155
1 EEKkorona estońska00
1 HKDdolar hongkoński0.48390.00080.166
100 JPYjen japoński3.37020.01160.345
1 CADdolar kanadyjski2.87630.00150.052
1 LTLlit litewski00
1 LVLłat łotewski00
1 NOKkorona norweska0.4461-0.0023-0.513
1 ZARrand płdafrykański0.2688-0.002-0.739
1 RUBrubel rosyjski0.05770.00020.348
1 CHFfrank szwajcarski3.81710.02240.590
1 SEKkorona szwedzka0.4199-0.0004-0.095
1 UAHhrywna ukraińska0.13650.00020.147
100 HUFforint węgierski1.34610.00130.097
1 GBPfunt szterling4.8643-0.0058-0.119
1 XDRSDR (MFW)5.2561-0.0122-0.232
1 BGNlew bułgarski2.21460.00360.163
1 RONlej rumuński0.92780.00090.097
1 PHPpeso filipińskie0.07230.00020.277
1 THBbat (Tajlandia)0.115-0.0001-0.087
1 NZDdolar nowozelandzki2.59480.00570.220
1 SGDdolar singapurski2.76020.00210.076
100 ISKkorona islandzka3.07630.00080.026
1 HRKkuna chorwacka0.58330.00110.189
1 TRYlira turecka0.7107-0.0003-0.042
1 MXNpeso meksykańskie0.1856-0.0022-1.171
1 BRLreal brazylijski1.0091-0.0017-0.168
1 MYRringgit malezyjski0.90460.00140.155
10000 IDRrupia (Indonezja)2.59770.00410.158
100 KRWwon (Korea Płd.)0.3360.00010.030
1 CNYyuan renminbi (Chiny)0.54590.00090.165
1 ILS1.0205-0.0012-0.117
100 INR5.29960.01170.221
100 CLP0.5660.00110.195

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę