Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 11:39:53 -6h
Tokio (Japonia) 01:39:53 +8h
Sydney (Australia) 02:39:53 +9h
Londyn (Anglia) 16:39:53 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

NBP
Kursy walut z dnia 21-03-19
Tabela nr 057/A/NBP/2019
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański3.7581-0.0186-0.492
1 EUReuro4.2870.00060.014
1 AUDdolar australijski2.68470.0060.224
1 CZKkorona czeska0.16720.00010.060
1 DKKkorona duńska0.5744-0.0001-0.017
1 EEKkorona estońska00
1 HKDdolar hongkoński0.4789-0.0022-0.457
100 JPYjen japoński3.4020.01650.487
1 CADdolar kanadyjski2.8249-0.0082-0.289
1 LTLlit litewski00
1 LVLłat łotewski00
1 NOKkorona norweska0.4460.00370.837
1 ZARrand płdafrykański0.26510.0051.922
1 RUBrubel rosyjski0.0590.00030.511
1 CHFfrank szwajcarski3.78490.00680.180
1 SEKkorona szwedzka0.41120.00050.122
1 UAHhrywna ukraińska0.1378-0.0011-0.792
100 HUFforint węgierski1.364-0.0062-0.452
1 GBPfunt szterling4.9503-0.0452-0.905
1 XDRSDR (MFW)5.26350.00220.042
1 BGNlew bułgarski2.19190.00030.014
1 RONlej rumuński0.90150.00110.122
1 PHPpeso filipińskie0.0714-0.0002-0.279
1 THBbat (Tajlandia)0.1187-0.0003-0.252
1 NZDdolar nowozelandzki2.59920.01310.507
1 SGDdolar singapurski2.7889-0.0064-0.229
100 ISKkorona islandzka3.2112-0.0141-0.437
1 HRKkuna chorwacka0.578100.000
1 TRYlira turecka0.69060.00160.232
1 MXNpeso meksykańskie0.20010.00140.705
1 BRLreal brazylijski0.9954-0.0013-0.130
1 MYRringgit malezyjski0.9251-0.0035-0.377
10000 IDRrupia (Indonezja)2.6577-0.0048-0.180
100 KRWwon (Korea Płd.)0.3329-0.0015-0.449
1 CNYyuan renminbi (Chiny)0.5622-0.0019-0.337
1 ILS1.0461-0.0003-0.029
100 INR5.4789-0.007-0.128
100 CLP0.56730.00140.247

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę