Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 20:08:45 -6h
Tokio (Japonia) 10:08:45 +8h
Sydney (Australia) 11:08:45 +9h
Londyn (Anglia) 01:08:45 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

NBP
Kursy walut z dnia 24-05-19
Tabela nr 100/A/NBP/2019
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański3.8436-0.026-0.672
1 EUReuro4.2989-0.0118-0.274
1 AUDdolar australijski2.6513-0.0082-0.308
1 CZKkorona czeska0.1663-0.0006-0.359
1 DKKkorona duńska0.5756-0.0016-0.277
1 EEKkorona estońska00
1 HKDdolar hongkoński0.4897-0.0033-0.669
100 JPYjen japoński3.5083-0.0053-0.151
1 CADdolar kanadyjski2.8567-0.0185-0.643
1 LTLlit litewski00
1 LVLłat łotewski00
1 NOKkorona norweska0.4404-0.0015-0.339
1 ZARrand płdafrykański0.2666-0.0011-0.411
1 RUBrubel rosyjski0.0595-0.0005-0.833
1 CHFfrank szwajcarski3.8327-0.0016-0.042
1 SEKkorona szwedzka0.4009-0.0005-0.125
1 UAHhrywna ukraińska0.1453-0.0017-1.156
100 HUFforint węgierski1.3182-0.001-0.076
1 GBPfunt szterling4.8768-0.0084-0.172
1 XDRSDR (MFW)5.3126-0.0046-0.087
1 BGNlew bułgarski2.198-0.006-0.272
1 RONlej rumuński0.9031-0.002-0.221
1 PHPpeso filipińskie0.0736-0.0001-0.136
1 THBbat (Tajlandia)0.1207-0.0003-0.248
1 NZDdolar nowozelandzki2.5093-0.0027-0.107
1 SGDdolar singapurski2.7909-0.0102-0.364
100 ISKkorona islandzka3.1084-0.0108-0.346
1 HRKkuna chorwacka0.5787-0.0017-0.293
1 TRYlira turecka0.63280.00370.588
1 MXNpeso meksykańskie0.2019-0.0015-0.737
1 BRLreal brazylijski0.9509-0.0068-0.710
1 MYRringgit malezyjski0.917-0.0058-0.629
10000 IDRrupia (Indonezja)2.6703-0.0058-0.217
100 KRWwon (Korea Płd.)0.3236-0.0012-0.369
1 CNYyuan renminbi (Chiny)0.5567-0.0027-0.483
1 ILS1.0667-0.0046-0.429
100 INR5.5178-0.0311-0.560
100 CLP0.5518-0.0029-0.523

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę