Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 23:52:26 -6h
Tokio (Japonia) 13:52:26 +8h
Sydney (Australia) 14:52:26 +9h
Londyn (Anglia) 04:52:26 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

NBP
Kursy walut z dnia 16-11-18
Tabela nr 223/A/NBP/2018
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański3.7876-0.0198-0.520
1 EUReuro4.295-0.002-0.047
1 AUDdolar australijski2.7484-0.0184-0.665
1 CZKkorona czeska0.1652-0.0001-0.060
1 DKKkorona duńska0.5756-0.0002-0.035
1 EEKkorona estońska00
1 HKDdolar hongkoński0.4836-0.0025-0.514
100 JPYjen japoński3.3399-0.0173-0.515
1 CADdolar kanadyjski2.8761-0.0034-0.118
1 LTLlit litewski00
1 LVLłat łotewski00
1 NOKkorona norweska0.4463-0.0006-0.134
1 ZARrand płdafrykański0.26640.00060.226
1 RUBrubel rosyjski0.05730.00020.350
1 CHFfrank szwajcarski3.7608-0.0206-0.545
1 SEKkorona szwedzka0.41820.00010.024
1 UAHhrywna ukraińska0.1364-0.0006-0.438
100 HUFforint węgierski1.33530.00380.285
1 GBPfunt szterling4.8468-0.0218-0.448
1 XDRSDR (MFW)5.2493-0.0022-0.042
1 BGNlew bułgarski2.196-0.001-0.046
1 RONlej rumuński0.9208-0.0009-0.098
1 PHPpeso filipińskie0.0718-0.0003-0.416
1 THBbat (Tajlandia)0.1148-0.0006-0.520
1 NZDdolar nowozelandzki2.5764-0.0161-0.621
1 SGDdolar singapurski2.7508-0.0126-0.456
100 ISKkorona islandzka3.0591-0.0014-0.046
1 HRKkuna chorwacka0.5778-0.0011-0.190
1 TRYlira turecka0.70690.00851.217
1 MXNpeso meksykańskie0.1866-0.0005-0.267
1 BRLreal brazylijski1.0009-0.0052-0.517
1 MYRringgit malezyjski0.9035-0.0046-0.507
10000 IDRrupia (Indonezja)2.5922-0.0018-0.069
100 KRWwon (Korea Płd.)0.3347-0.0015-0.446
1 CNYyuan renminbi (Chiny)0.5451-0.004-0.728
1 ILS1.0198-0.0114-1.106
100 INR5.2703-0.0089-0.169
100 CLP0.56230.00440.789

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę