Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 23:52:54 -6h
Tokio (Japonia) 13:52:54 +8h
Sydney (Australia) 14:52:54 +9h
Londyn (Anglia) 04:52:54 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 16-11-18
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.13460.00410.363
1 JPYjen japoński128.370.210.164
1 DKKkorona duńska7.4618-0.0004-0.005
1 GBPfunt szterling0.8835-0.0002-0.023
1 SEKkorona szwedzka10.2620.00670.065
1 CHFfrank szwajcarski1.14310.00660.581
1 ISKkorona islandzka140.2-0.2-0.142
1 NOKkorona norweska9.61180.0090.094
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.4280.0010.013
1 RONlej rumuński4.6648-0.0002-0.004
1 CZKkorona czeska25.98500.000
1 HUFforint węgierski321.93-0.06-0.019
1 PLNpolski złoty4.31540.02210.515
1 RUBrubel rosyjski74.9036-0.341-0.453
1 TRYnowy lir turecki6.0754-0.0293-0.480
1 AUDdolar australijski1.56230.00590.379
1 CADdolar kanadyjski1.49550.00060.040
1 CNYjuan (renminbi) chiński7.88590.04110.524
1 HKDdolar hongkoński8.88680.0310.350
1 NZDdolar nowozelandzki1.66530.00520.313
1 SGDdolar singapurski1.56120.00420.270
1 KRWwon południowo koreański1283.85.810.455
1 MYRringgit malezyjski4.75620.02040.431
1 ZARdolar płdafrykański16.1185-0.0053-0.033
1 IDRrupia indonezyjska16578-21.2-0.128
1 BRLreal brazylijski4.2666-0.0106-0.248
1 MXNpeso meksykańskie23.0573-0.0086-0.037
1 PHPpeso filipińskie59.8730.2590.434
1 THBbat tajlandzki37.3850.1070.287
1 INRrupia indyjska81.57350.20350.250
1 ILS4.2070.02940.704

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę