Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 20:07:04 -6h
Tokio (Japonia) 10:07:04 +8h
Sydney (Australia) 11:07:04 +9h
Londyn (Anglia) 01:07:04 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 24-05-19
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.11870.00480.431
1 JPYjen japoński122.610.050.041
1 DKKkorona duńska7.4678-0.0006-0.008
1 GBPfunt szterling0.883180.00220.247
1 SEKkorona szwedzka10.7098-0.0275-0.256
1 CHFfrank szwajcarski1.1215-0.0009-0.080
1 ISKkorona islandzka138.3-0.1-0.072
1 NOKkorona norweska9.75580.00150.015
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.4258-0.0007-0.009
1 RONlej rumuński4.76190.00130.027
1 CZKkorona czeska25.830.0090.035
1 HUFforint węgierski325.95-1-0.306
1 PLNpolski złoty4.2974-0.009-0.209
1 RUBrubel rosyjski72.13520.08270.115
1 TRYnowy lir turecki6.7988-0.032-0.468
1 AUDdolar australijski1.62050.00060.037
1 CADdolar kanadyjski1.50530.00530.353
1 CNYjuan (renminbi) chiński7.72060.01480.192
1 HKDdolar hongkoński8.78060.03820.437
1 NZDdolar nowozelandzki1.7109-0.0046-0.268
1 SGDdolar singapurski1.54030.00120.078
1 KRWwon południowo koreański1328.290.880.066
1 MYRringgit malezyjski4.68570.01290.276
1 ZARdolar płdafrykański16.15540.06190.385
1 IDRrupia indonezyjska16100.9-28.9-0.179
1 BRLreal brazylijski4.52470.0060.133
1 MXNpeso meksykańskie21.30570.11740.554
1 PHPpeso filipińskie58.403-0.095-0.162
1 THBbat tajlandzki35.636-0.003-0.008
1 INRrupia indyjska77.8-0.115-0.148
1 ILS4.03310.00660.164

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę