Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 11:38:13 -6h
Tokio (Japonia) 01:38:13 +8h
Sydney (Australia) 02:38:13 +9h
Londyn (Anglia) 16:38:13 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 20-03-19
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.1354-0.0004-0.035
1 JPYjen japoński126.630.040.032
1 DKKkorona duńska7.462400.000
1 GBPfunt szterling0.86280.00730.856
1 SEKkorona szwedzka10.431-0.0175-0.167
1 CHFfrank szwajcarski1.1338-0.0015-0.132
1 ISKkorona islandzka132.90.20.151
1 NOKkorona norweska9.69150.0170.176
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.41780.0010.013
1 RONlej rumuński4.76150.0030.063
1 CZKkorona czeska25.6460.0420.164
1 HUFforint węgierski313.290.070.022
1 PLNpolski złoty4.2834-0.0045-0.105
1 RUBrubel rosyjski73.004-0.1022-0.140
1 TRYnowy lir turecki6.2152-0.0039-0.063
1 AUDdolar australijski1.59990.00130.081
1 CADdolar kanadyjski1.51250.00650.432
1 CNYjuan (renminbi) chiński7.6014-0.0223-0.293
1 HKDdolar hongkoński8.9128-0.0033-0.037
1 NZDdolar nowozelandzki1.65670.00320.194
1 SGDdolar singapurski1.5335-0.0007-0.046
1 KRWwon południowo koreański1281.96-1.19-0.093
1 MYRringgit malezyjski4.6109-0.0123-0.266
1 ZARdolar płdafrykański16.37830.00570.035
1 IDRrupia indonezyjska16082.9-17.1-0.106
1 BRLreal brazylijski4.30120.01340.313
1 MXNpeso meksykańskie21.5168-0.0625-0.290
1 PHPpeso filipińskie60.0420.0130.022
1 THBbat tajlandzki36.0320.050.139
1 INRrupia indyjska78.136-0.215-0.274
1 ILS4.09740.00230.056

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę