Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 05:17:33 -6h
Tokio (Japonia) 19:17:33 +8h
Sydney (Australia) 20:17:33 +9h
Londyn (Anglia) 10:17:33 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 21-01-19
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.1362-0.004-0.351
1 JPYjen japoński124.6-0.18-0.144
1 DKKkorona duńska7.46590.0010.013
1 GBPfunt szterling0.883030.00180.202
1 SEKkorona szwedzka10.251500.000
1 CHFfrank szwajcarski1.13430.00120.106
1 ISKkorona islandzka137.800.000
1 NOKkorona norweska9.74380.0220.226
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.4268-0.0027-0.036
1 RONlej rumuński4.7110.01170.249
1 CZKkorona czeska25.5930.0130.051
1 HUFforint węgierski317.71-0.38-0.119
1 PLNpolski złoty4.2911-0.002-0.047
1 RUBrubel rosyjski75.427-0.1997-0.264
1 TRYnowy lir turecki6.0667-0.0424-0.694
1 AUDdolar australijski1.58890.00390.246
1 CADdolar kanadyjski1.5117-0.0017-0.112
1 CNYjuan (renminbi) chiński7.7238-0.0053-0.069
1 HKDdolar hongkoński8.9134-0.0307-0.343
1 NZDdolar nowozelandzki1.68950.00540.321
1 SGDdolar singapurski1.5457-0.0006-0.039
1 KRWwon południowo koreański1285.386.650.520
1 MYRringgit malezyjski4.6793-0.0231-0.491
1 ZARdolar płdafrykański15.75510.03640.232
1 IDRrupia indonezyjska16180.6-12.6-0.078
1 BRLreal brazylijski4.28530.01520.356
1 MXNpeso meksykańskie21.780.07050.325
1 PHPpeso filipińskie59.961-0.022-0.037
1 THBbat tajlandzki36.12-0.041-0.113
1 INRrupia indyjska80.9335-0.154-0.190
1 ILS4.2018-0.0114-0.271

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę